Yu-Gi-Oh Türk1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yu-Gi-Oh Türk1

Türk Düellocuların Yeni Buluşma Noktası!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Magic Cylinder vs. Enchanted Javelin

5 posters
YazarMesaj
headhunter_edi
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
headhunter_edi

Erkek

Puanlar
Aktiflik:
Magic Cylinder vs. Enchanted Javelin Left_bar_bleue500/1000Magic Cylinder vs. Enchanted Javelin Empty_bar_bleue  (500/1000)
Paylaşım Seviyesi:
Magic Cylinder vs. Enchanted Javelin Left_bar_bleue500/1000Magic Cylinder vs. Enchanted Javelin Empty_bar_bleue  (500/1000)
Saygınlık:
Magic Cylinder vs. Enchanted Javelin Left_bar_bleue1000/1000Magic Cylinder vs. Enchanted Javelin Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Magic Cylinder vs. Enchanted Javelin Empty
MesajKonu: Magic Cylinder vs. Enchanted Javelin   Magic Cylinder vs. Enchanted Javelin Icon_minitimeCuma 21 Ara. 2007, 00:07

evet kartların ne işe yaradığı biliyorsunuz msl mavi gözlü ile size saldırdı.Hangi kartın yerde olmasını isterdiniz ?

Ben magic cylinder olmasını isterdim.Ya siz ?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Magic Cylinder vs. Enchanted Javelin   Magic Cylinder vs. Enchanted Javelin Icon_minitimePaz 23 Ara. 2007, 18:32

magich cylinder bende olmasını isterdim
mehre
Yeni Üye
Yeni Üye
mehre

İlgi alanları : BJk :D:D:D:D:D kızmayın sakint olun

MesajKonu: Geri: Magic Cylinder vs. Enchanted Javelin   Magic Cylinder vs. Enchanted Javelin Icon_minitimePaz 23 Ara. 2007, 18:35

ben magic silindir isterdim çünkü onun yaşam puanları eğer 3000 fln sa Gülmek
LegendBerk
Yeni Üye
Yeni Üye
LegendBerk

Erkek
İlgi alanları : FenerBahçe'm benim

MesajKonu: Geri: Magic Cylinder vs. Enchanted Javelin   Magic Cylinder vs. Enchanted Javelin Icon_minitimeC.tesi 12 Tem. 2008, 18:20

Oynun amacı karşındakinin yaşam puanını tüketmek olduğu için hiç düşünmeden magic S. derim.ama tabiki bazı durumlarda istisnalarda olabilir.
Fis Man!
Yeni Üye
Yeni Üye

Puanlar
Aktiflik:
Magic Cylinder vs. Enchanted Javelin Left_bar_bleue1000/1000Magic Cylinder vs. Enchanted Javelin Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Paylaşım Seviyesi:
Saygınlık:

MesajKonu: Geri: Magic Cylinder vs. Enchanted Javelin   Magic Cylinder vs. Enchanted Javelin Icon_minitimeÇarş. 06 Ağus. 2008, 18:10

Ben elimde kur olmasını isterdim yada yerde mirror force xD
darkcan
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Magic Cylinder vs. Enchanted Javelin   Magic Cylinder vs. Enchanted Javelin Icon_minitimeC.tesi 27 Ara. 2008, 19:46

Bilmiyorum.

Magic Cylinder vs. Enchanted Javelin
1 sayfadaki 1 sayfası